03242337579 info@ariclojistik.com Çilek Mah. 63176 Sk. No:6 Akdeniz/Mersin
Intermodal, Intermodal taşımacılık, arıç Intermodal, aric intermodal
INTERMODAL TAŞIMACILIĞI

INTERMODAL TAŞIMACILIĞI

Intermodal taşımacılık, taşıma şekilleri değiştirilirken yük üzerinde herhangi bir işlem yapmadan birden fazla noktaya yükün birden fazla taşıma modeliyle taşınması yöntemidir. Intermodal taşımacılık kapsamında, ürünlerin treylerden çıkarılmasına gerek olmadan doğrudan bir taşıma modelinden diğerine geçmesini sağlayan özel treylerler kullanılmaktadır.

 

Verimli, Zamanında, Düşük Maliyetli ve Çevre Dostu

Arıç Lojistik, en verimli, dakik, düşük maliyetli ve çevre dostu biçimde yükleri bir yerden diğerine taşımak için intermodal taşımacılığı kullanmaktadır. Arıç Lojistik,; tırlar, trenler ve yük gemileri gibi intermodal taşımacılık yönteminde kullanılan taşıma modellerini kullanmaktadır.

 

Intermodal Deneyimi

Arıç Lojistik, bir başka modele bağımlı olarak bir modelin verimliliğini sağlayan kara-demiryolu, deniz-demiryolu, hava-denizyolu hizmetleri oluşturarak intermodal’ı en etkin ve verimli şekilde kullanmaktadır.

 

Arıç Lojistik’in Intermodal Hizmetlerinden Faydalanın

Arıç Lojistik, birçok konteyner malzeme, bitmiş mamul, endüstriyel ve tüketici ürünlerini her gün taşıyarak birçok şirket ve markalara intermodal hizmet sağlamaktadır.