03242337579 info@ariclojistik.com Çilek Mah. 63176 Sk. No:6 Akdeniz/Mersin
Deneme Seo Başlık
KARAYOLU TAŞIMACILIĞI

KARAYOLU TAŞIMACILIĞI

Her Noktada Geniş Hizmet Ağı ile Hızlı ve Etkin Taşımacılık Servisleri

Teknolojiyi en üst seviyede tutan ve her zaman inovatif bakış açısıyla teknolojik altyapıya önemli yatırımlar yapan Arıç Lojistik, tüm Avrupa, Türkiye, Azerbaycan, Belarus, Ukrayna,  Türkmenistan, Özbekistan, Kazakistan, Kırgızistan ve Tacikistan arasında parsiyel ve komple araç taşımacılığı hizmeti vermektedir.

En efektif taşımacılık modellerini kullanarak hizmet veren Arıç Lojistik, otomotiv, sağlık, e-ticaret, perakende ve tekstil, imalat, elektronik, başta olmak üzere birçok farklı sektöre özel çözümler üretmektedir.  Türkiye’nin önde gelen firmalarının da Yurtiçi ve yurtdışı Soğuk zincir taşımalarına, sıcaklık takip sistemleriyle anlık bilgiler sunacak şekilde en üstün hizmeti sağlamaktadır.

 

Geniş araç filosunda,

Standart frigorifik yarı römorklar, Çift Katlı frigorifik yarı römorklar (Double Deck) Bölmeli frigorifik yarı römorklar (multiple temperature) Standart üstü açılır Perdeli yarı Römorklar bulundurmaktadır.
 

 

Şeffaf, Kaliteli ve Güvenilir Hizmet

Geniş hizmet ağı, güçlü acentaları, operasyonel ve sektörel uzmanlığı, müşteri odaklı çözümleri, gerçek anlamda müşteri ilişkileri yönetimini benimseyen ekibi, sipariş yönetim sistemleri, forwarding becerisi, modern ve çevreci filosuyla Arıç Lojistik, şeffaf, kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktadır.

Sürekli geliştirilen sipariş yönetimi sistemleri; operasyon yönetiminde verimlilik sağlarken, müşterilerine de izlenebilirlik, takip kolaylığı ve şeffaflık sağlamaktadır.