03242337579 info@ariclojistik.com Çilek Mah. 63176 Sk. No:6 Akdeniz/Mersin
PROJE TAŞIMACILIĞI
PROJE TAŞIMACILIĞI

PROJE TAŞIMACILIĞI

Arıç Lojistik proje taşımacılığı hizmetleriyle; gabari dışı kabul edilen ağır ve hacimli yükleri ideal zaman ve maliyetler dahilinde istenilen noktaya ulaştırmaktadır. Müşterilerine sunduğu şeffaf fiyat politikası ile izlenebilir maliyetler yaratarak müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda çözümler üretmektedir.

İstenilen Her Nokta ve Süreçte Sektörlere Özel Çözümler

Enerji, endüstri, inşaat, petrol ve madencilik gibi sektörler için proje taşımacılığı hizmeti veren Arıç, sahip olduğu tecrübeli uzman kadrosu, güvenilir ve güçlü partner ağı ile müşterilerinin ihtiyaçlarına özel çözümler üreterek iş planlarını ortaya koymakta ve kaynak yönetim stratejileri geliştirerek uygulamaktadır.

Proje taşımacılığı kapsamında sunduğu hizmetler arasında multimodel – kombine, heavy cargo çözümleri, depo ve aktarma çözümleri, lashing, malzeme sabitleme ve paketleme, sipariş izleme (order monitoring), vinç, survey ve emtea sigortası, belge akışı (post delivery), CMR ve FBL, route survey de yer almaktadır.

Müşterilerimize Sunduğumuz Avantajlar:

Araçları ve yükleri eş zamanlı olarak harita üzerinde takip edebilme,

Tahmini sürüş sürelerini ve kilometre bilgilerini alabilme,

Tüm siparişlerle ilgili sipariş ve zaman tabanlı analizlerle raporlara ulaşabilme, bunları müşteri ve tedarikçiler bazında özelleştirebilme,

Tüm siparişlerin statülerini izleyebilme.

Depolama hizmeti ve aktarma çözümleri

Dış ticaret ve mevzuat desteği

Multimodel – KombineAğır taşımacılık çözümleri

Proje taşıma ve senaryo yönetimi

Vinç, survey ve emtea sigortası

Malzeme sabitleme ve paketleme

Belge akış, CMR ve FBL